LiteDiary

Інсталяція 0.1.7 Alpha [B142]


Подяка за написання туторіалу учаснику Ради LiteDiary Назару · Блоґ · Профіль

Крок 0.

Завантажте файли двигунця на сервер. Для цього, розкрийте завантажений вами на ПК архів та перенесіть усі файли у папку на вашому сервері за допомогою будь-якого FTP-клієнта. Детальніше про закачку файлів за FTP...

Крок 1.

У вашій контрольній панелі керування хостингом створіть базу даних, якщо ви маєте таку можливість. Якщо у вас вже є створена БД і з певних причин ви хочете використовувати саме її, пропустіть даний крок. Якщо у вас є така можливість, створіть нового користувача БД. Обов'язково запишіть кудись його ім'я та пароль. Додайте новоствореного користувача до створеної попередньо бази даних. Якщо буде запитано, які привілеї йому надати, сміливо обирайте "всі". Детальніше про створення бази даних та користувача...

Крок 2.

Наберіть у броузері адресу, на яку ви завантажили файли двигунця. Якщо ваш сервер підтримує .htaccess (що необхідно для використання LiteDiary), вас буде перенаправлено на "нульовий" крок інсталятору LiteDiary ілюстрація.

Рекомендовано використання Mozilla FireFox або Opera, JS має бути увімкнено

Обираємо "Продовжити". Потрапляємо на другий крок, "Опис". Ознайомлюємося. Потім бачимо перевірку деяких основних файлів: якщо вони наявні - побачите зелені плюсики. У разі відсутності будь-якого з них поверніться до кроку 0. Проблем нема? Сміливо тиснемо "Продовжити".

Крок 3.

Наступний крок - "Ліцензійна угода". Ретельно досліджуємо її текст. Якщо ми погоджуємося з усіма її положеннями - ставимо галочку у квадратик під нею. Якщо читали справді довго та ретельно, жодних завад при цьому не помічаємо :) Тиснемо "Продовжити"

Крок 4.

Потрапляємо на сторінку авторизації/реєстрації профілю LiteDiary ілюстрація. Якщо ви вперше інсталюєте цей двигунець і не маєте профілю, тисніть кнопку "В мене немає профілю LiteDiary" і реєструйтесь. Якщо профіль ви вже маєте, введіть логін та пароль і тисніть "Ок".

Після цього ви маєте заповнити коротку форму про ваш сайт. Це назва, опис сайту та URL хостингу. Гарно обміркуйте все перед заповненням, адже саме ця інформація покаже, чи дійсно ваш майбутній сайт не суперечить основним принципам LiteDiary (сайт мусить не сприяти порушенню авторських прав, розповсюдженню нелегального програмного забезпечення, порно, тощо). Тиснемо "Ок".

Крок 5.

На цьому кроці, нарешті, розпочинається, власне, процес інсталяції. Як і вказано, вам потрібно ввести дані для доступу до БД.

Адреса сервера БД має бути надана вам хостинг-провайдером і у 90% випадків - localhost.

Логін користувача БД - ім'я користувача БД, створеного нами (у кроці 2 або раніше). Відповідно, у наступне поле записуємо його пароль.

Ім'я бази даних - ім'я БД, яку ми використовуємо для установки, створеної у кроці 2 або раніше.

Префікс таблиць - якщо ви вже маєте проінстальований LiteDiary у тій самій базі, вкажіть префікс, який досі не використовувався, аби двигунець міг розрізнити свої та чужі таблиці. Якщо ж це перша інсталяція, сміливо тисніть на запропонований варіант.

Тиснемо "Продовжити". Інсталятор перевірить, чи вірні ви вказали налаштування. Якщо ми бачимо зелений напис про успішне з'єднання ілюстрація, то впевнено тиснемо ще раз "Продовжити". Якщо ж інший - також тиснемо "Продовжити" й шукаємо помилку у вказаних даних.

Крок 6.

Інсталятор створює таблиці у вашій БД. Зазвичай, на ньому ніколи не відбувається помилок. Якщо нам не показало жодних помилок і лише напис про успішне заверщення створення - тиснемо "Продовжити".

Крок 7.

На даному кроці інсталятор записує дані для доступу до вашої БД у окремий конфігураційний файл. Якщо у вашого хостингу правильно проставлені усі права на папки та файли за замовчуванням, крок пройде так само безпроблемно, як і попередній. Якщо все успішно, тиснемо "Продовжити" та читаємо наступний крок. Помилка свідчитиме про невірні права. Зазвичай, використовуються 755 для папок та 644 для файлів. Спробуйте отримати інформацію про необхідні права у вашого хостинг-провайдера або на його форумі підтримки. Кожного разу після зміни прав оновлюйте сторінку (якщо браузер запитає, чи надіслати інформацію повторно - відповідайте згодою). Якщо права стануть достатніми для виконання дії, скрипт вкаже, що файл створено успішно ілюстрація. Після чого тиснемо "Продовжити".

Крок 8.

На даному кроці вам пропонується вказати дані до свого майбутнього адміністраторського аккаунту.

Логін - використовується для входу до аккаунту, не менше 4 символів.

Нікнейм - те, чим підписуватимуться ваші повідомлення та коментарі, так зване, відображуване ім'я. Не менше 3 символів, має не бути співпадаючим з логіном.

Пароль - гадаємо, ви його придумаєте самі... Врахуйте, не менше 6 символів. Вказується два рази й обидва рази має бути вказано одне й те саме...

Е-мейл - ваша адреса е-мейл. Нікому не показується, не менше 8 (!) символів. Вказується двічі, однаково.

Після заповнення, тиснемо "Продовжити". Якщо усе було виконано вірно, не зустрічаємо помилок ілюстрація і тиснемо "Продовжити" ще раз. Якщо ж є помилки (червоний фон, зліва окличний знак "!"), тиснемо "Продовжити" й виправляємо помилки.

Крок 9.

Інсталятор записує налаштування вашого блоґу до бази даних і знову тиснемо "Продовжити". Врешті-решт, отримуємо повідомлення "Встановлення LiteDiary успішно завершено!".

Тиснемо магічну кнопку "Продовжити" і потрапляємо на свій новий сайт!